Nautic Clean 06 nanovaha šampoon 1L kontsentraat


Kategooria(d): ,

Tootekood: NC0601

Laos

19.00  sis. KM

- +

Coatinium® nanovahašampoon
„LOTUS effect“ koostis.

Taastab ja tekitab läike, sobib kõigile pindadele, jätab vett, mereveepritsmeid ja saasteaineid hülgava pinna.

Välja töötatud sagedaks pesemiseks, ei muuda gelcoati ega värvkatet, vaid hoopis kaitseb ja taastab neid. Veel üks eelis: puhastab ja kaitseb kõiki pindu: roostevaba teras, klaas, pleksiklaas, puit, plast, present jm… Tänu „LOTUS” efektile eemaldab enamiku loputusveest ja kaitseb saaste, mereveepritsmete, vetikate jm eest. Settinud nanokile muudab värvid erksamaks, andes sügava läike isegi tuhmidele värvkatetele. Tänu lahuse neutraalsele pH-le ja taimsetele koostisainetele hoiab toode tervist ja keskkonda.

KASUTAMINE: lahjendage 40 ml toodet 10 liitriseämbritäie veega, kandke peale harja või käsnaga. Hõõruge, loputage puhta veega, kuivatage kuiva lapi või kaabitsaga.

Ettevaatust!

Sisaldab 1-propaanamiiniumit, 2-hüdroksü-N-(2- hüdroksüpropüül)-N, N-dimetüüli, küllastumata rasvhapete (C18) estreid, metallisulfaate (soolad).
Põhjustab raskeid silmakahjustusi.

Koostis: 5–15% (mitteioonsed pindaktiivsed ained), <5% (amfoteersed pindaktiivsed ained, katioonsed pindaktiivsed ained), lõhnaained, säilitusained (bensisotiasolinoon, 5-kloro-2- metüül-isotiasool-3(2H)-ooni ja 2-metüülisotiasool-3(2H)-ooni segu magneesiumkloriidi ja magneesiumnitraadiga).

Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Kanda kaitseprille/kaitsemaski.
SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSKESKUSE/arstiga.

UFI-kood: 78K5-W0VA-M006-QMNQ