Nautic Clean 08 RIB- ja täispuhutavate paatide polümeerkaitsevaha – 1L


Kategooria(d): ,

Tootekood: NC0801

Laos

34.00  sis. KM

- +

RIB- ja täispuhutavate paatide polümeerkaitsevaha
Sobib: täispuhutavatele paatidele, PVC-le, Hypalonile, neopreenile, gelcoatile

Kilet moodustav polümeerkaitsevaha, mis on välja töötatud spetsiaalselt RIB ja täispuhutavate paatide määrdumisvastaseks töötluseks ja nendele läike andmiseks. Tänu kilet moodustavatele polümeeridele moodustab see soola, mustuse, õhusaaste ja UV-kiirguse eest kaitsva kile.

Ettevaatusabinõud kasutamisel: ärge kandke toodet peale päikese käes. Enne kasutamist katsetage toodet varju jääval alal.

KASUTAMINE: järgige tavalisi kemikaalide kasutamisel rakendatavaid ohutusmeetmeid ja kasutage nõuetekohaseid isikukaitsevahendeid.

Samm 1: puhastage pind hoolikalt RIB ja täispuhutavate paatide puhastusvahendiga (07 RIB- ja täispuhutavate paatide puhastusvahend).
Samm 2: vajadusel eemaldage niiskuseplekid tõhusa rooste- eemaldusvahendiga (04 Võimas plekieemaldusvahend).
Samm 3: pritsige RIB- ja täispuhutavate paatide polümeerkaitsevaha ühtlaselt töödeldavale pinnale ja ajage see laiali samas tootes leotatud mikrokiudlapiga. Oodake, kuni pind on täiesti kuiv. Poleerige kuiva mikrokiudlapiga. Loputage pealekandmisvahendid (mikrokiudlapp, prits jm) puhta veega.

Ettevaatust: ärge käsitsege ega puudutage pindu enne, kui need on täiesti kuivad. Loputage pealekandmisvahendid (mikrokiudlapp, prits jm) kohe pärast kasutamist puhta veega. Hooldus: ärge kasutage pärast kaitsekihi pealekandmist aluselisi pesuvahendeid. Hoolduseks ja läike võimalikult pikaajaliseks säilitamiseks soovitame kasutada nanovahašampooni (06 Coatinium® nanovahašampoon). Seda toodet ei kasutata otseselt pihustatavana, sest selle kilet moodustavad polümeerid võivad kuivades pihustuspudeli ummistada.

Koostis: säilitusained (fenoksüetanool, 2-n-butüül- benso[d]isotiasool-3-oon, laurüülamiini dipropüleendiamiin).

UFI-kood: MTC8-30MG-C001-HR1R